Únor 2016

Jak pokračujeme - 12.2.2016

12. února 2016 v 10:36 | MyšičkaMyš |  Z deníku venkovana
Můj aktuální zdravotní stav mi zajistil právo a čas na odpočinek, tudíž došlo na pravidelné hlášení z venkova. Co se u nás za posledních pár měsíců změnilo?

- Stále pokračujeme v rekonstrukci. (No comment)

- Naše stavy se rozšířily o kočičího predátora. Stavy hlodavců na pozemku a bohužel i ptáků se povážlivě hýbají směrem k nule. Alespoň malé vítězství.

- Dále jsme se rozšířili o malé hejno slepic. Při stávajících teplotách a vitalitě soudružek sbíráme zhruba 1ks vejce denně (od 10 slepic), nicméně lepší než nic. Naše kočka se rozhodla s nimi sdílet kurník (a to určitě nemá žádný vliv na jejich chuť ke snášení =)).

- Přpravujeme se na jarní výsevy a výsadby. Papriky klíčí na parapetu, na poště čeká balík s keři a nad zahradnickými eshopy si dělám choutky na další semínka, sazeničky a semenáčky.


Stále častěji si pohrávám s myšlenkou práce z domova, což byl od útlého věku takový můj sen. Ale co umím? Co zvládnu? (Ne, opravdu jsem nemyslela skládání letáčků do obálek nebo telemarketing... Ne, opravdu Vám nepošlu finanční dotaci, aby jste mě mohli zaměstnat...) Ráda bych lépe využila svůj mentální potenciál, když už ten manuální momentálně vázne.

Letos chystáme další rozšiřování osazenstva naší fary. Kromě již avizovaných indických běžčů bych ráda začala chovat perličky. Vše se ovšem bude odvíjet od toho, jak se na to bude tvářit náš aktuálně nejnovější a nejočekávanější přírůstek, který se o slovo přihlásí s příchodem podzimu. (Ano, můžeme očekávat záplavu mateřského plurálu a ohnivých debat na téma rodičovství, zdravotnictví, lidská blbost a jiné historky z natáčení.)

Howgh!

MyšičkaMyš (2v1)